Error message

  • Warning: file_put_contents(temporary://fileHP4aQk): failed to open stream: "DrupalTemporaryStreamWrapper::stream_open" call failed in file_unmanaged_save_data() (line 1962 of /home2/parohiac/public_html/includes/file.inc).
  • The file could not be created.

7. Cojocea Jessica-Miruna

Duminică, 15 aprilie 2018, a avut loc în biserica „Sf. Mihail Arhanghelul, celebrarea sacramentului Botezului pentru Cojocea Jessica-Miruna, fiica lui Marius-Vasile Cojocea și al Andreei n. Ciobanu. Celebrantul sacramentului a fost pr. Irinel-Iosif Iosub, iar naşi i-au fost Gherguț Andreea-Anișoara și Filip Mihai și Laura. Pentru ca drumul de creștere în credință al Mirunei să fie unul rodnic ne rugăm bunului Dumnezeu pentru părinții și nașii ei ca să o lumineze în acest drum în care suntem și noi, întreaga comunitate parohială, alături de ei. La mulți ani!