Error message

  • Warning: file_put_contents(temporary://fileZteVSX): failed to open stream: "DrupalTemporaryStreamWrapper::stream_open" call failed in file_unmanaged_save_data() (line 1962 of /home2/parohiac/public_html/includes/file.inc).
  • The file could not be created.

6. Băcăoanu Antonia-Eliza

Sâmbătă, 7 aprilie 2018, a avut loc în biserica „Sf. Mihail Arhanghelul, celebrarea sacramentului Botezului pentru Băcăoanu Antonia-Eliza, fiica lui Maricel Băcăoanu și al Mihaelei Doboș. Celebrantul sacramentului a fost pr. Raimond-Tiberiu Iancu, iar naşi i-au fost Dămoc Gabriel și Francisca. Pentru ca drumul de creștere în credință al Antoniei-Eliza să fie unul rodnic ne rugăm bunului Dumnezeu pentru părinții și nașii ei ca să o lumineze în acest drum în care suntem și noi, întreaga comunitate parohială, alături de ei. La mulți ani!