Error message

• Warning: file_put_contents(temporary://filezvms9Q): failed to open stream: "DrupalTemporaryStreamWrapper::stream_open" call failed in file_unmanaged_save_data() (line 1962 of /home2/parohiac/public_html/includes/file.inc).
  • The file could not be created.

5. Gal Sofia-Ioana

Sâmbătă, 7 aprilie 2018, a avut loc în biserica „Sf. Mihail Arhanghelul”, celebrarea sacramentului Botezului pentru Gal Sofia-Ioana, fiica lui Iulian Gal și al Oanei-Alina n. Imbrea. Celebrantul sacramentului a fost pr. Marius Ilieș, iar naşi i-au fost Paraschiv Marian și Ana Maria. Pentru ca drumul de creștere în credință al Sofiei-Ioana să fie unul rodnic ne rugăm bunului Dumnezeu pentru părinții și nașii ei ca să o lumineze în acest drum în care suntem și noi, întreaga comunitate parohială, alături de ei. La mulți ani!