Error message

  • Warning: file_put_contents(temporary://fileFIRZHl): failed to open stream: "DrupalTemporaryStreamWrapper::stream_open" call failed in file_unmanaged_save_data() (line 1962 of /home2/parohiac/public_html/includes/file.inc).
  • The file could not be created.

2. Imbrea David

Luni, 2 aprilie 2018, a avut loc în biserica „Sf. Mihail Arhanghelul, celebrarea sacramentului Botezului pentru Imbrea David, fiul lui Eduard-Emanuel Imbrea și al Biancăi n. Giurgică. Celebrantul sacramentului a fost PS. Aurel Percă, iar naşi i-au fost Giurgică Eugen și Ghercă Nicoleta. Pentru ca drumul de creștere în credință al lui David să fie unul rodnic ne rugăm bunului Dumnezeu pentru părinții și nașii lui ca să îi lumineze în acest drum în care suntem și noi, întreaga comunitate parohială, alături de ei. La mulți ani!