Error message

• Warning: file_put_contents(temporary://fileFp4wdV): failed to open stream: "DrupalTemporaryStreamWrapper::stream_open" call failed in file_unmanaged_save_data() (line 1962 of /home2/parohiac/public_html/includes/file.inc).
  • The file could not be created.

Familii

Întâlnirea Diecezană a Familiilor a avut loc anul acesta la Bacău în Parohia „Fericitul Ieremia”, în ziua de sâmbătă, 5 august 2017, după ce în ceilalți ani a fost la Iaşi, Bacău „Sfântul Nicolae”, Butea şi Pildeşti, întâlnire organizată de Episcopia Romano-Catolică de Iaşi  prin Oficiul pentru Pastoraţia Familiei, coordonat de pr. dr. Felician Tiba şi colaboratorii săi. Din Săbăoani au participat un grup de 13 persoane însoțite de părintele Raimond-Tiberiu Iancu. Tema centrala a acestei...